جهت ورود به سایت اصلی لطفا از VPN بغیر از آمریکا و انگلیس استفاده نمایید شروع بازی و ثبت نام

بیوگرافی فرزاد روحانی نابغه پوکر ایران

0 ۸۶

فرزاد روحانی نابغه پوکر ایران

دوباره به اخر هفته رسیدیم و طبق چیزی که وعده داده بودیم امروز نیز در این مقاله به بررسی یکی دیگر از برترین بازیکنان پوکر ایرانی در دنیا میپردازیم.

در این مقاله ما به اختصار به بررسی زندگینامه کاری  و حرفه ای فزراد روحانی نابغه پوکر ایرانی میپردازیم.

 

فرزاد روحانی
 

تولد تا خروج از ایران

فرزاد روحانی هم به مانند بسیاری دیگر از ایرانی های باهوش و با استعداد که در دوره جنگ ایران را نموده بودند او نیز از ایران تو همون سال ها مهاجرت کرد. فرزاد روحانی در سال ۱۳۴۲ در ایران به دنیا اومد در سال ۱۳۶۴ برای ادامه تحصیل راهی ایالات متحده آمریکا شد . خیلی ها در آمریکا اون رو به اسم فردی می‌شناسن و در حال حاظر ساکن شهر  جرمن ‌تاون تو منطقه مریلند آمریکا می باشد.

بیشتر بخوانید :

معرفی فرزاد بنیادی یکی از برترین بازیکنان پوکر تاریخ ایران

علی فاضلی یکی دیگر از بزرگان پوکر ایران

 

فرزاد یک بازیکن حرفه‌ای پوکر هست که  دوره بازی  حرفه ‌ای خودش توانست مبلغی بیش از ۱.۶ میلیون دلار در  تورنمنت‌ های جهانی پوکر به دست آورده و به یکی از موفق ترین پوکرباز های تاریخ مبدل شد.

افتخارات فرزاد روحانی

یکی از بزرگترین افتخارات این شخص مسابقات سری جهانی پوکر که در سال ۲۰۰۸  برگذار شد بود، جایی که در بخش اوماها با ورودی ۲۵۰۰ دلاری به قهرمانی رسید و جایزه ۲۳۹ هزار دلاری این بازی ها رو کسب کرد.

تحصیلات فرزاد روحانی

فردی (فرزاد روحانی) هفت مرتبه در مسابقات سری جهانی موفق شد که با دست پر به خانه برگردد و بزرگترین مبلغی که موفق شد از یکی از این بازی ها کسب کند ، به سری جهانی سال ۲۰۰۶ برمیگرده که در مهم ‌ترین بخش یعنی نو لیمیت هولدم، بعد از جاستین اسکات به مقام دومین دست یافت و جایزه ۴۲۹ هزار دلاری رو از آن خودش نمود.وی قبل از اینکه به یه بازیکن حرفه ای پوکر باشد، دانشجوی رشته پزشکی بوده ولی به جای طبابت به سراغ پوکر رفته و تبدیل به یه بازیکن حرفه‌ای پوکر مبدل شد.

حتما بخوانید:    تاریخچه بازی پوکر به چه زمانی بر می گردد؟

او برای اولین بار در مسابقات پوکر کازینوی جک بینیون سال ۲۰۰۳ برنده شد و از اون موقع به بعد عزم خودش را به جایگاهی که الان رسیده است دست یافت.

 

برای آشنایی با بزرگترین بازیکنان پوکر ایران و جهان با ما همراه باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.