جهت ورود به سایت اصلی لطفا از VPN بغیر از آمریکا و انگلیس استفاده نمایید شروع بازی و ثبت نام

پل پیرس، بسکتبالیست پوکر باز معروف

0 ۲۵۰

پل پیرس نه تنها معروفترین بسکتبالیست های تو نسل خودش بوده، بلکه از جمله برترین بسکتبالیست های پوکر باز معروف هم میباشد و مهارت های عالی تو بازی پوکر هم داره که در جای خودش شگفت انگیز هستش.

بازی محبوب پل پیرس بازی Pot-Limit Omaha (PLO) هست و مهارت خیلی زیادی تو این بازی داره و به قول خودش تو این بازی اون رقیب نداره! اون با استفاده از مهارت های بی نظیرش تو بازی تو مسابقات قهرمانی Pot-Limit Omaha تونست که هزینه ۱۰،۰۰۰ دلار رو در سال ۲۰۱۳ از آن خودش داشته باشه و در همون سال با همین برد بزرگش تونسته بود که سر و صدای زیادی بکنه و تیر اکثر روزنامه بشه ولی خودش معتقده که بازی که در سال ۲۰۱۴ که انجام داد یکی از به ماندگارترین مسابقاتی بود که تا به اون روز انجام داده بود و دیگه هرگز نتونست که مثل اون بازی انقدر عالی درخشش داشته باشه.

پل همه ساله در تابستان رو برای سری مسابقات WSOP به لاس میره و امسال هم قرار بود تو سری مسابقات پوکر بزریل هم شرکت داشته باشه که با تاسف با گسترش ویروس کرونا این مسابقات لغو گردید و باید امیدوار شد تا ببینیم که آیا می شود سال آینده در این مسابقات مشارکت داشته باشه یا نه؟

حتما بخوانید:   همه چیز درباره باشگاه فوتبال رئال مادرید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.